OLAYLAR ZİNCİRİ PEŞ PEŞE YAŞANDI!

Pamukkale İlçesi, Kervansaray Mahallesi, Süleyman Şah Caddesi üzerinde iki katlı bir binanın ikinci katında yaşan olay ve sonrası yaşananlar herkesi şaşkına çevirdi. İddiaya göre, 1976 doğumlu U.A., henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı ikinci kattaki evlerinde 1981 doğumlu eşi Z.A. ile tartışmaya başladı. Tartışma bir süre sonra yerini bıçaklı kavgaya bıraktı. Kavga esnasında eline geçirdiği bir bıçakla ile Z.A.’yı yaralayan U.A. balkona doğru yönelince Z.A. son bir hamle kapıyı kilitledi. Kapı üstüne kilitlenince balkonda mahsur kalan U.A., balkondan aşağı inmek isteyince dengesini kaybetti ve yere düştü. Z.A. ev içerisinde bıçak darbesi ile U.A. ise balkondan düşme sonucu yaralandı. Yaşanan gürültü ve bağrışmalara dışarı çıkan komşular durumu hemen emniyet ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri bıçakla yaralanan Z.A.’ya ve balkondan düşen U.A.’ya ilk müdahaleyi yaptıktan sonra farklı hastanelere kaldırdı. Olayla ilgili tam soruşturma başlatılmıştı ki, başka bir ihbar olayı bambaşka bir yöne çekti. 

49 ŞİŞE, 1400 TL TUTARINDA ŞARAP…
Tüm bunlar yaşanırken bir marketten üst üste şarap çalındığı ihbarı geldi. Olay yerine giden emniyet güçleri kamera kayıtlarını incelediğinde gözlerine inanamadı. Bir süredir marketten gizlice şarap çalan ve sayımlar sonrası kamera kayıtları incelendiğinde bu şarapları çalan kişinin karısını bıçaklayan ve balkondan düşerek yaralanan U.A. olduğu belirlendi. U.A.’nın belirli zamanlar içerisinde tam 49 şişe ve 1400 TL tutarında şarap çaldığı kamera kayıtlarında ortaya çıktı. U.A.’nın bunu tercih etmesinin sebebi ise şarap şişelerinde alarm bulunmamasının olduğu belirtildi.

HASTANEDEN ÇIKTI YİNE ŞARAP ÇALDI İDDİASI…
Yaşanan olay sonrası yaralanan ve hastane de tedavi altına alınan U.A., tedavi sonrası taburcu edildi. Hastaneden çıkan U.A., soruşturma devam ederken kimsenin beklemediği bir şeye imza attı. Önce evine gelen U.A. daha sonra yine o markete giderek şarap reyonuna yaklaştı ve her zamanki taktiğini uygulayarak bir şişe daha şarap çalarak dışarı çıkmak istedi. Fakat bu kez çalışanlar U.A.’yı tanıdı ve peşinden yakalamak için harekete geçince U.A. yakalanacağını anlayarak hızla marketten dışarı kaçtı. Konu yeniden emniyet güçlerine bildirildi. Olay yerine giden emniyet güçleri U.A.’yı yakalamak için peşine düştü. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı ve market yönetimi U.A.’dan şikayetçi oldu. 

Eklenme Tarihi :