MEKTEBİM KOLEJİ PUSULAM KAMPÜSÜNDE ERKEN KAYIT DÖNEMİ BAŞLADI!

Denizli eğitimini ileri seviyelere taşıyan ve dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen, Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü’nde 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı ‘erken kayıt’ dönemi 24 Ocak’ta başlıyor. Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Deniz “Velilerimize okul seçimi yaparken, çift diploma hakkı tanıdığımızı çocuklarının köklü bir eğitim alacaklarını göz önünde bulundurmalarını tavsiye ediyorum. Yeni eğitim ve öğretim yılı için tüm hazırlıklarımız tamamlandı” dedi. Eğitimde bir marka haline gelen ve dünya çapında da marka olma yolunda emin adımlar atan, Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü’nde 24 Ocak’ta anaokul, ilkokul, ortaokul ve lise için ‘erken kayıt’ dönemi başlıyor. Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı ve Mektebim Koleji yöneticilerinden Serkan Deniz,  2022-2023 eğitim ve öğretim yılı için tüm hazırlıkların yapıldığını belirtirken, sınırlı sayıdaki kontenjanlardan ve imkanlardan faydalanmak isteyen tüm velileri okula beklediklerini söyledi.

ÇİFT DİPLOMA ŞANSI VE KÖKLÜ BİR EĞİTİM

Kanada ve Amerika’da da okullarının olduğunu söyleyen Deniz, mezun olacak öğrencilerin çift diplomayla birçok avantajının olacağını belirtti. Deniz “Kanada ve Amerika’da okullarımız var. Londra’daki okulumuzda yapım aşamasında kısa bir süre sonra faaliyete geçecek. Mezun olacak öğrencilerimize çift diploma hakkı tanıyoruz. Öğrencilerimizin yurt dışı üniversitelere kabullerinde ve burs kazanmalarında büyük avantaj sağlayacak. Çift diplomayla diğer öğrencilerden bir adım daha öne geçecekler” diye konuştu.

KENDİ AYAKLARININ ÜSTÜNDE DURABİLEN BİREYLER YETİŞTİRİYORUZ

Anaokulundan üniversiteye kadar eğitim verdiklerini ve bağımsız kendi ayakları üzerinde durabilen bireyler yetiştirdiklerini vurgulayan Deniz “İlk hedefimiz Atatürk’ün ilke ve inkılapları ışığında, özgüvenli ve kendi ayakları üzerinde duran başarılı bireyler yetiştirmek. Velileri tarafından bize emanet edilen çocuklarımıza her yönden kaliteli eğitim veriyoruz. 24 Ocak’ta sınırlı kontenjanla başlayacak erken kayıt dönemi için, tüm velilerimizi ‘erken kayıt’ avantajlarından faydalanabilmeleri için okulumuza bekliyoruz” dedi.

Yazar: Meriç Ulukuş
Eklenme Tarihi : 18.01.2022 15:43:00
Yazar : Meriç Ulukuş
Eklenme Tarihi : 18.01.2022 - 15:43:00