CİNAYET SONRASI FİRAR EDEN ZANLI JANDARMA TARAFINDAN YAKALANDI!

Denizli’nin Acıpayam İlçesi, Alaattin Mahallesinde yaşanan olay cinayetle son buldu. İddiaya göre, bir süredir İstanbul’da çalışan ve daha sonra Denizli’ye dönen 35 yaşındaki Kemal Karagün, İnşaat işçisi olan ağabeyi 39 yaşındaki Selman Karagün ile anneleri ile birlikte yaşadığı Alaattin Mahallesindeki ikametinde 02.00 sularında tartışmaya başladı. Sözlü başlayan tartışma bir süre sonra yerini kavgaya bırakınca anne korkarak yan komşularına geçti ve yardım istedi. Alkollü oldukları ileri sürülen ağabey ve kardeş’in kavgası ilerleyen dakikalarda şiddetlendi ve öfkesine sahip olamayan Kemal Karagün, eline geçirdiği bir bıçak ile ağabayi Selman Karagün’ün göğsünden bıçakladı. Aldığı bıçak darbesiyle yerde kalan Selman Karagün ağır yaralandı. 35 yaşındaki Kemal Karagün ise hızla yaya olarak evden çıkarak izini kaybettirdi. İhbar üzerine bir süre sonra olay yerine Acıpayam İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler geldi. Olayın geçtiği eve giren Jandarma 39 yaşındaki Selman Karagün’ün olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan incelemenin ardından Selman Karagün’ün cansız bedeni otopsi için adli tıp kurumuma kaldırıldı.

BABASININ EVİNDE YAKALANDI!

Acıpayam Jandarma İlçe Komutanlığına bağlı ekipler cinayetle son bulan kavganın zanlısını yakalamak için çalışma başlattı ve kısa sürede sonuca ulaştı. 35 yaşındaki katil zanlısı Kemal Karagün yapılan takip sonrası annesi ise ayrı yaşayan ve ikinci evliliğini yapan babasının evinde olduğu belirlendi. Baba evine operasyon düzenleyen Jandarma ağabeyini tartışma sonrası öldüren katil zanlısını yakalayarak gözaltına aldı.

AĞABEYİNİ ANNESİNİ DARP ETTİĞİ İÇİN ÖLDÜRDÜĞÜNÜ İDDİA ETTİ!

Gözaltına alınan 35 yaşındaki Kemal Karagün’ün ilk ifadesinde ağabeyi Selman Karagün’ün annesi 68 yaşındaki Sema Karagün ile tartıştığı ve sonrasında annesini darp etmeye başladığını iddia etti. Alkollü olan ağabeyi Selman Karagün ile bu sebeple tartışmaya başladığı ve sonrasında tartışmanın kavgaya dönüştü, kendisinin mutfaktan bıçak alarak kavga esnasında ağabeyini bıçakladığını söylediği iddialar arasında yerini aldı. Hayatını kaybeden 39 yaşındaki Selman Karagün’ün eşinden boşandığı ve annesi ile birlikte yaşadığı belirtildi. Gözaltına alınan cinayet zanlısı 35 yaşındaki Kemal Karagün, ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. Zanlı Karagün, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderdi.

Yazar: Meriç Ulukuş
Eklenme Tarihi : 12.02.2020 14:13:00
Yazar : Meriç Ulukuş
Eklenme Tarihi : 12.02.2020 - 14:13:00